Zwycięstwa koszykarzy Tura i Żubrów w III lidze

koszykówka / podlaskie 2015-03-08 22:55:35

Coraz bliżej awansu do II ligi są koszykarze Tura Bielsk Podlaski i Żubrów Białystok, którzy w sobotnie popołudnie odnotowali cenne zwycięstwa ze zdecydowanymi outsiderami ligowych rozgrywek.

Koszykarze Żubrów Białystok stoczyli interesujący pojedynek z Ochotą Warszawa, którą ostatecznie pokonali 85:76. Zaledwie dziewięć punktów przewagi to efekt zaskakująco dobrej podstawy zespołu ze stolicy, którego forma z meczu na mecz rośnie.

Większych problemów z MG Kozienice nie mieli zawodnicy Tura Bielsk Podlaski, którzy wygrali 100:74. O losach meczu przesądziły dwie pierwsze kwarty, natomiast trzecią udało się wygrać rywalom. Formalności bielszczanie dopełnili w ostatniej kwarcie wygrywając ją 28:17.

Żubry Białystok - Ochota Warszwa 85:76 (24:18, 19:31, 19:12, 23:15)

Tur Bielsk Podlaski - MG Kozienice 100:74 (30:23, 27:15, 15:19, 28:17)