Porażka Jagiellonii w Młodej Ekstraklasie

piłka nożna / Białystok 2008-05-18 21:56:13

Piłkarze białostockiej Jagiellonii zakończyli na ostatnim miejscu w ligowej tabeli rozgrywki Młodej Ekstraklasy. W ostatnim meczu ( który był zaległym spotkaniem 18. kolejki) sezonu podopieczni trenerów Dariusza Bayera i Cezarego Łaskiego przegrali na własnym boisku z ŁKS-em Łódź 1:2 (1:0).

Całe spotkanie nie stało na wysokim poziomie. Tuż przed przerwą, w 42 minucie  Jagiellończycy przeprowadzili bardzo ładną akcję i objęli prowadzenie. Paweł Strózik podał do wbiegającego w pole karne Michała Renusza, ten zagrał wzdłuż bramki i Bartosz Stachelski, który dopadł do futbolówki nie miał problemów ze skierowaniem jej do bramki przyjezdnych. Przed przerwą żółto-czerwoni mogli zdobyć kolejne bramki, jednak dwóch doskonałych sytuacji nie wykorzystał aktywny w całym spotkaniu Łukasz Tumicz. W drugiej połowie odważniej zgrali goście. W 55 minucie doprowadzili do wyrównania, a już w drugiej minucie doliczonego czasu gry zapewnili sobie zwycięstwo i dopisali do swojego dorobku 3 punkty.

Jagiellonia: Czapliński – Błażewicz, Gogol, Ostaszewski, Wasiluk (46. Jakimczuk) – Strózik, Tumicz, Renusz (46. Wilczewski), Niedziela (46. Zubrzycki) – Steć (70. Zaniewski), Stachelski (80. Gondek).