IV liga: Pogoń Łapy - Cresovia Siemiatycze 3:3 (1:1)

piłka nożna / Łapy 2008-05-22 15:29:34

Aż 6 bramek padło w czwartoligowym spotkaniu w Łapach, gdzie tamtejsza Pogoń zremisowała z Cresovią Siemiatycze 3:3.

Pierwsza połowa spotkania należała do gości, którzy od pierwszych minut spotkania uzyskali lekką przewagę. W 8 minucie błąd popełniła obrona Pogoni, która pozwoliła na płaskie podanie wzdłuż bramki. Tam nie pilnowany Koczuk przeciął lot piłki ładnym uderzeniem pod poprzeczkę i siemiatyczanie objęli prowadzenie. Pierwsze poważne i zarazem skuteczne zagrożenie bramki Cresovii miało miejsce dopiero w 30 min. Rozluźnienie obrony przyjezdnych wykorzystał Łukasz Głowicki, wychodząc sam na sam z bramkarzem i pakując piłkę do siatki. Cresovia mogła w pierwszej połowie ponownie wyjść na prowadzenie, ale na drodze do szczęścia stanęła poprzeczka. Po przerwie ta sztuka udała się Koczukowi, który ponownie w 61 min. wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Radość gości nie trwała długo. W 67 min. Łukasz Minow skierował piłkę do bramki Korolczuka i ponownie mielismy remis. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem 2:2, w 86 min. Niewiński trafił do bramki Ciulkina i widmo porażki zajrzało w oczyzawodnikom z Łap. Ale straty bramek dziś wpływały bardzo mobilizująco na zawodników Pogoni. Minutę później Za faul Korolczuka na Czarnowskim sędzia podyktował jedenastkę, którą w 89 min. na bramkę zamienił Robert Gąsowski.

na podst:  pogon.lapy.prv.pl

Przypominamy że o meczu mogą Państwo dyskutować na naszym nowo otwartym forum w temacie "IV liga".