IV liga: Hetman Białystok - KS Michałowo 2:0

piłka nożna / Białystok 2008-05-22 16:03:12

Piłkarze białostockiego Hetmana pokonali na własnym boisku KS Michałowo 2:0. Było to dopiero drugie zwycięstwo podopiecznych trenera Mirosława Mojsiuszki w rundzie wiosennej.

Mecz był pojedynkiem dwóch zespołów, które rozczarowują w rundzie wiosennej. Gracze Hetmana zdobyli w niej zaledwie 6 punktów, a gracze z Michałowa potrafili nawet przegrywać po 3 mecze pod rząd.

Obie bramki białostoczanie zdobyli już w pierwszej połowie. W 30 minucie trafienie na 1:0 zaliczył Jarosław Bajko. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać. W 40. minucie wynik podwyższył pozyskany z zespołu Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa Jakub Ambrożewicz. W drugiej połowie było dużo walki w środku pola oraz niedokładnych zagrań. Lepsze wrażenie sprawiała ekipa gości, która z uporem dążyła do zdobycia kontaktowej bramki, lecz dobrych okazji nie wykorzystał Janiak. Wynik już się nie zmienił i Hetmańscy wygrali spotkanie pierwszy raz od 6 kwietnia gdy to okazali się lepsi od Iskry Narew.

Hetman Białystok - KS Michałowo 2:0 (2:0)
Bajko 31, Ambrożewicz 40
Żółte kartki:  - Szemiot, Michalewicz, Grzybko
Czerwona kartka: Michalewicz (za drugą żółtą)

Hetman: Drozd- Maliszewski, Kozłowski, Szymczuk, Konończuk - Śniadach, Ambrożewicz, Bajko, Grzybowski - Niesterowicz(65’ Czaplejewicz), Hajduczenia.

KS Michałowo: Grzybko- Borowski(45’ Doroszko), Chwytko, Werpachowski, Ratuszny (46’ Siemionow) - Michalewicz, Szemiot (72’ Domalewski), Kulma, Gołędowski, - Janiak, Szczawiński(46’ Gwizdak).