IV liga: Iskra Narew - Tur Bielsk Podlaski 2:3 (0:1)

piłka nożna / Narew 2008-05-22 18:36:04

W rozegranym w ramach 26. kolejki spotkaniu podlaskiej IV ligi Iskra Narew przegrała na własnym boisku z Turem Bielsk Podlaski 2:3.

Piłkarze z Bielska Podlaskiego musieli się sporo napracować aby odnieść zwycięstwo na terenie dzisiejszego rywala. Mecz dobrze rozpoczął się dla podopiecznych trenera Szerszenowicza, bowiem już w 8 minucie strzałem z rzutu wolnego prowadzenie dla przyjezdnych dał Radosław Turczyński. W dalszej części pierwszej połowy lepsi byli gospodarze, jednak bardzo dobrze w bramce Tura spisywał się Kucharczyk.

Druga część spotkania była znacznie ciekawsza. Oba zespoły ambitnie walczyły o korzystny rezultat w tym meczu.  W 61. minucie Iskra wyrównała za sprawą Jarosława Dżegi. Kilka chwil później Tur ponownie cieszył się z prowadzenia. Karol Jakubowski dośrodkował w pole karne, a ta niefortunnie trafiła w Krasnopolskiego i piłka wpadła do siatki. Gospodarze odpowiedzieli bardzo szybko. Nie kryty w polu karnym Ostaszewski znalazł się w dobrej sytuacji i celnym strzałem zdobył drugą bramkę dla Iskry Narew. Gdy się wydawało, że oba zespoły podzielą się punktami na strzał z dystansu zdecydował się Karol Car i zdobył piękną bramkę, która dała gościom 3 punkty.

Iskra Narew - Tur Bielsk Podlaski 2:3 (0:1)
Bramki: Dżega [61], M.Ostaszewski [68] - Turczyński [8], Krasnopolski [65-sam], Car [85].