IV liga: Hetman Tykocin rozgromił Pomorzankę Sejny

piłka nożna / Tykocin 2008-05-22 18:44:26

Zamykający tabelę IV ligi Hetman Tykocin rozgromił na własnym boisku wyżej notowaną Pomorzankę Sejny 5:1. Gospodarze przeważali na boisku od pierwszej do ostatniej minuty i nawet przez chwilę nie było wątpliwości kto wygra to spotkanie.

Gracze z Tykocina przez 90 minut sprawiali na boisku lepsze wrażenie. Już do przerwy schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Do 70 minuty nadal gospodarze prowadzili dwoma bramkami, jednak tym razem 3:1. W ostatnich minutach meczu dobili przyjezdnych dwoma golami i ostatecznie wygrali to spotkanie 5:1.

Gracze Hetmana mogą żałować, że wysoka forma przyszła tak późno. Przypomnijmy, że zawodnicy z Tykocina w ostatnich kolejkach wygrali miedzy innymi z ich imiennikami z Białegostoku oraz Iskrą Narew.

Hetman Tykocin - Pomorzanka Sejny 5:1 (2:0)
Gryszkiewicz 25, 90, Andzielewicz 47, Kutaszewicz 79-karny, Wiszowaty 82 - Tarlecki 64.