IV liga: Piast Białystok - Wissa Szczuczyn 0:0

piłka nożna / Białystok 2008-05-25 16:50:07

W jednym z pierwszych zakończonych niedawno niedzielnych meczów piłkarskiej czwartej ligi piłkarze Piasta Białystok zremisowali bezbramkowo z Wissą Szczuczyn 0:0.

Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów, który odzwierciedlał przebieg gry. Mimo, że przez cały mecz optyczną przewagę mieli goście, to wydawać by się mogło , że Piast kontroluje ich poczynania. Piast nie stworzył w pierwszej połowie dobrych sytuacji, mimo, że był lepszy w tej części gry ale i swoje okazje miała Wissa. W drugich 45. minutach lepiej grali goście, a na szczególna uwagę zasługiwał Emil Świderski, który niejednokrotnie siał zagrożenie pod bramką Krystosiaka, jednak nie zdołał choćby jeden raz pokonać golkipera gospodarzy.

Piast Białystok - Wissa Szczuczyn 0:0

Piast: Krystosiak- Jurczuk, Wierciński, R. Słoma, P. Słoma- Zalewski, Lech (67. Michniuk), Frąckiel (59. Korziński),Szczęsny - Gościk, Dąbrowski (82. Zdzichowicz).
Wissa: Sosnowski- Walendziak, D. Doliwa, Wojsław, M. Dobrzycki- , E. Świderski, Obrycki (65. P. Marcinkiewicz)P. Świderski - Ł.Świderski A. Doliwa (81. P. Dobrzycki), K. Marcinkiewicz.