» Nie pamiętam hasła | » Zarejestruj się

Forum dyskusyjne

Wychodzisz za mąż?

Happy333

Wychodzisz za mąż?

Postprzez Happy333 środa, 09.12.2015, 11:04

Więc pewnie chcesz, by wszystko w tym dniu wyglądało perfekcyjnie i było dopięte na ostatni guzik? Jeśli tak, powinnaś koniecznie zapoznać się z ofertą firmy Happy Days, która oferuje bardzo eleganckie dekoracje ślubne i weselne.

marmurans

Re: Wychodzisz za mąż?

Postprzez marmurans czwartek, 28.01.2016, 20:03

Poza tym warto wczesniej pomyśleć o tym, jaką bieliznę wybierzemy na noc poślubną. Warto wybrać coś wyjątkowego. Sprawdźcie adres bielizna damska kinga.com.pl Najnowsze, najładnijesze komplety!

matoro

Postprzez matoro środa, 09.03.2016, 16:31

Ślub to przed wszystkim duży wydatek, czasem można skorzystać z oferty www chwilowka24.net pożyczanie pieniędzy stało się możliwe bez wychodzenia z domu. Brak formalności, szybki dopływ gotówki bezpośrednio na konto, a w wielu przypadkach również brak dotykowych kosztów przy terminowej spłacie.

kreko

Postprzez kreko czwartek, 10.03.2016, 21:27

Odpowiednio wcześniej trzeba zadbać o naszą sylwetkę. Jeśli sami nie potrafimy schudnąć warto wykonać odsysanie tłuszczu , dzięki temu zabiegowi można świetnie wyglądać!

saratunias

Postprzez saratunias piątek, 11.03.2016, 09:46

Ja wyszłam za mąż jak miałam niecałe 23 lata. Też mi mówili, że to za wcześnie, że jeszcze mam czas, żebym skończyła studia, że koniec mojej wolności itp.

Mi w małżeństwie właśnie dopiero życie się otworzyło- zaczęło!!! Mogę robić co chcę, wracać do domu kiedy chcę, sama jestem sobie sterem, żeglarzem, okrętem Nikt mną nie rządzi, nie dyryguje, nie poucza.

W domu rodzinnym naprawde nie byłam nigdy tak szczęśliwa jak jestem teraz. Uwielbiam być żoną, gotować, sprzątać, prać (nienawidzę tylko prasować) pomiędzy nauką do kolokiwum czy pisaniem pracy.

Mój mąż też jest starszy ode mnie, ale o 7 lat.

Życzę Wam wszystkiego najlepszego!

Edyta_23

Postprzez Edyta_23 piątek, 11.03.2016, 14:49

Ja już swoją bieliznę na noc poślubną mam przygotowaną :) mam nadzieje, że się mężowi spodoba. Jakby ktoś szukał czegoś seksownego http://mojafantazja.pl/bielizna-slubna

plec

Postprzez plec poniedziałek, 14.03.2016, 10:57

Dla panów będą potrzebne eleganckie i stylowe buty garniturowe W ofercie znalazły się m.in. idealne do smokingu, buty męskie wykonane ze skóry lakierowanej tzw. lakierki, czy wykończone matowo męskie obuwie casualowe

Kamila

Postprzez Kamila wtorek, 10.05.2016, 14:32

Na ślub lub noc poślubną polecam coś z górnej półki, np biustonosze na mybra.pl :)

Powrót do Hyde Park

piłka nożna | siatkówka | koszykówka | sporty motorowe | sporty zimowe | sporty wodne | sporty ekstremalne | inne sporty | sporty szkolne | katalog firm | fotogaleria