Wyniki 11. kolejki Ekstraklasy

2010-10-31 19:17:17

Kilka ciekawych spotkań odbyło się w 11. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Poniżej prezentujemy komplet rezultatów.

W piątek Jagiellonia Białystok pokonała Polonię Warszawa 1:0 po golu Tomasza Frankowskiego z 86. minuty spotkania i utrzymała pozycję lidera Ekstraklasy. Bardzo szczęśliwe zwycięstwo zanotował GKS Bełchatów, który w pojedynku z Widzewem gola zdobył w szóstej doliczonej minucie drugiej połowy za sprawą Marcina Drzymonta.

Wiceliderem nadal jest Korona Kielce, która po bramce Macieja Korzyma wygrała na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:0. Ruch Chorzów bezbramkowo zremisował z Arką Gdynia, natomiast zdecydowanie najsłabsza w lidze Cracovia przegrała z Polonią Bytom 0:1.

Cenne zwycięstwo zanotował rozczarowujący do tej pory w lidze Lech Poznań, który przed własną publicznością pokonał Wisłę Kraków 4:1. W drugim niedzielnym meczu Legia do 88. minuty przegrywała z Górnikiem Zabrze 0:1, jednak fantastyczna końcówka i gole Miroslava Radovicia oraz Bruno Mezengi sprawiły, iż trzy punkty zostały w Warszawie.