Polska - Węgry 2:1

2011-11-16 09:58:44

Reprezentacja Polski wygrała  z Węgrami 2:1 w towarzyskim spotkaniu, które zostało rozegrane na Stadionie Miejskim w Poznaniu.

Do przerwy jedną bramką prowadzili gospodarze po golu Pawła Brożka. W drugiej połowie do remisu doprowadził Tamás Priskin. O zwycięstwie Polski przesądziło samobójcze trafienie Vilmosa Vanczáka.

Polska - Węgry 2:1 (1:0)
1:0 - Paweł Brożek 37,  2:0 - Tamás Priskin 77, 2:1 -  Vilmos Vanczák 85-s.

Polska: Łukasz Fabiański - Grzegorz Wojtkowiak (84' Janusz Gol), Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki (59' Łukasz Piszczek), Marcin Komorowski - Jakub Błaszczykowski, Adam Matuszczyk (46' Rafał Murawski), Dariusz Dudka (65' Tomasz Jodłowiec), Adrian Mierzejewski (73' Ludovic Obraniak), Maciej Rybus - Paweł Brożek (66' Robert Lewandowski).

Węgry: Ádám Bogdán - József Varga, Vilmos Vanczák, Roland Juhász, Tamás Priskin (81' Robert Feczesin), Zsolt Laczkó, Balázs Dzsudzsák, Dániel Tőzsér (46' Akos Elek), György Sándor (46' Tamas Hajnal), Zoltán Gera, Vladimir Koman Jr.