Wyniki piątkowych spotkań 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy

2013-09-13 22:29:17

W piątkowych spotkaniach 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Widzew Łódź podzielił się punktami z Podbeskidziem Bielsko-Biała, natomiast Wisła Kraków pokonała Piasta Gliwice.

W konfrontacji Widzewa z Podbeskidziem jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście, którzy cieszyli się z bramki w 55. minucie po strzale Rudolfa Urbana. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Povilas Leimonas, a remisowy rezultat utrzymał się do końca meczu.

Niepokonana w lidze pozostaje Wisła Kraków, która przed własną publicznością pokonała Piasta Gliwice 3:0 (1:0) i awansowała na pozycję lidera. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Paweł Brożek, natomiast autorem trzeciego trafienia był debiutujący Wilde-Donald Guerrier.