Wyniki piątkowych meczów Ekstraklasy

2014-02-28 22:36:57

W piątek 28 lutego w T-Mobile Ekstraklasie rozegrano dwa spotkania w ramach 24. kolejki rozgrywek. Zwycięstwo zanotował Ruch, a punktami podzieliły się Lechia Gdańsk i Wisła Kraków.

W pierwszym meczu Ruch Chorzów pokonał przed własną publicznością Widzew Łódź 2:1 (1:0). Wynik meczu w 31. minucie otworzył Filip Starzyński, który skutecznie wykonał rzut karny. Cztery minuty po przerwie na 2:0 podwyższył Grzegorz Kuświk, a gola honorowego dla łodzian w 80. minucie zdobył Mateusz Cetnarski.

Pojedynek Lechii Gdańsk z Wisłą Kraków nie był zbyt porywającym widowiskiem, a potwierdza to bezbramkowy remis, który doskonale odzwierciedla to, co działo się na boisku w Gdańsku.