Zwycięstwo piłkarzy ręcznych w meczu Christmas Cup

2014-12-29 11:12:25

Od zwycięstwa Christmas Cup rozpoczęła reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych, która pokonała w Katowicach Słowację 28:20 (15:10). Po pierwszym dniu rywalizacji "biało-czerwoni" są liderem tabeli.

Christmas Cup ma być prawdziwym sprawdzianem przed mistrzostwami świata, które już 15 stycznia 2015 roku rozpoczną się w Katarze.

Po 23. minutach gry był remis 10:10, ale po kilku minutach Polacy odskoczyli rywalom na cztery, a później na pięć bramek prowadząc po pierwszej połowie 15:10.

Po trzech golach na początku drugiej połowy przewaga "biało-czerwonych" wydawała się być jeszcze bezpieczniejsza. Osiem bramek przewagi Polaków i skuteczna gra w obronie skutecznie zdeprymowała gości, którzy wydawali się być bezsilni.

Polska - Słowacja 28:20 (15:10)