Polska - Antalyaspor Kulübü 3:0

2008-12-10 20:35:49

Reprezentacja Polski w rozegranym w Turcji spotkaniu sparingowym pokonała występujący w mocno rezerwowym składzie turecki zespół Antalyaspor Kulübü 3:0 (2:0).

Pierwszą bramkę dla naszej reprezentacji zdobył Rafał Boguski, do którego po uderzeniu Sebastiana Tyrały z rzutu wolnego trafiła piłka, a ten z ostrego kąta wpakował ją do siatki. W 32. minucie strzał z 16 metrów oddał Łukasz Trałka, po interwencji golkipera gospodarzy piłkę przejął Dawid Janczyk i pokonał bramkarza Antalyasporu. Na 3:0 w 67. minucie podwyższył Tomasz Zahorski.

Polska - Antalyaspor Kulübü 3:0 (2:0)
Bramki: Rafał Boguski 18', Dawid Janczyk 32', Tomasz Zahorski 67'.

Polska: (I połowa): Radosław Cierzniak - Jakub Rzeźniczak, Piotr Celeban, Piotr Polczak, Mariusz Magiera - Sebastian Tyrała, Antoni Łukasiewicz, Łukasz Trałka, Maciej Małkowski - Rafał Boguski, Dawid Janczyk. II połowa: Adam Stachowiak - Mariusz Pawelec, Tomasz Jodłowiec, Michał Pazdan, Marcin Komorowski - Szymon Pawłowski, Adam Danch, Grzegorz Krychowiak, Janusz Gancarczyk - Tomasz Zahorski, Michał Zieliński.

Na podst.: lajfy.pl