PE: GKS - Legia 1:1

2009-02-20 20:36:00

W spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Ekstraklasy rozegranym awansem GKS Bełchatów zremisował z Legią Warszawa 1:1. Strzelcami obu bramek byli gracze GKSu, niestety jednak trafienie Janusza Gola wylądowało we własnej bramce.

Mecz rozpoczął się dość nieszczęśliwie dla Łukasza Garguły, który już w 5 minucie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Gracze Legii również nie mieli powodów do zadowolenia, bowiem w 37 minucie z boiska wyrzucony został Piotr Rocki, który po faulu miał zbyt wiele do powiedzenia Tomaszowi Mikulskiemu.

Bramki padły dopiero po przerwie. Po dośrodkowaniu zawodnika Legii, Janusz Gol skierował piłkę w okienko własnej bramki. GKS zdołał jeszcze doprowadzić do remisu po rzucie karnym wykonanym przez Mariusza Ujka.

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:1 (0:0)