LŚ: Polska - Brazylia 0:3

2009-06-27 22:10:39

Polska w rewanżowym spotkaniu Ligi Światowej przegrała z Brazylią w Łodzi 0:3 (23:25, 22:25, 10:25)

W pierwszych dwóch setach Polacy toczyli wyrównane spotkanie z aktualnymi mistrzami świata. W obu częściach na drugą przerwę techniczną to nasi reprezentanci schodzili jako strona wygrywająca. Jednak w końcówkach doświadczenie Brazylijczyków dawało znać o sobie i pozwalało im na odrobienie strat i pewne zwycięstwa. Na początku trzeciego seta Polacy stracili w prosty sposób 4 pkt, co kompletnie odebrało im chęci do dalszej gry. Przegrana do 10 zostanie zapisana jako "rekordowa" we wszystkich rozegranych do tej pory występach Polaków w Lidze Światowej.