Wygrana Radwańskiej w Masters

2009-10-30 21:10:57

W swoim jedynym występie wśród najlepszych tenisistek świata Polka pokonała Wiktorię Azarenka. Białorusinka skreczowała w trzecim secie przy stanie 4:1 dla Radwańskiej.

Pierwszy set był wyrównany do stanu 2:2, kiedy to Azarenka wypracowała sobie przewagę i utrzymała ją do końcowych fragmentów pierwszego seta. W drugim Białorusinka zaatakowała na samym początku i prowadziła już 4:0, wtedy chyba wkradło się w jej poczynania trochę nonszalancji i zaczęła też jej dokuczać kontuzja lewego uda. Polka dogoniła rywalkę, a nawet była w stanie wyjść na prowadzenie i utrzymać je do końca.

W trzecim secie Białorusinka grała ostatkiem sił i przeciw swojemu ciału, gdyż grymas bólu na twarzy wywołany przez kontuzje widać było przy każdym uderzeniu rakietą. Mimo to walczyła i skreczowała dopiero przy stanie 4:1 dla Polki.

A. Radwańska – W. Azarenka 4:6, 7:5, 4:1