Kubot zwycięski, ale niepewny gry w półfinale

2009-11-26 17:52:35

Lukasz Kubot w parze z Oliverem Marachem odnieśli drugie zwycięstwo w Masters, ale przebieg innych gier spowodował, że nie są jeszcze pewni gry w półfinale. Debel polsko – austriacki pokonał parę Myrnyj , Ram w trzech setach 4:6, 6:4, 16-14.

Wystarczy spojrzeć tylko na wynik i można od razu zauważyć, że spotkanie było bardzo zacięte. Pierwsze dwa sety to bardzo dobra gra z obu stron. O tym, który z debli wygrywał daną partię decydowały niewielkie błędy. Z kolei w super tie-breaku walka „szła już na noże” i  o tym kto wygra decydowały pojedyncze piłki. Zakończenie było szczęśliwe dla Kubota i Maracha, którzy stoją przed ogromną szansą na grę w półfinale. By tak się stało, wystarczy zdobyć seta w spotkaniu z braćmi Bryanami albo liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w drugim meczu tej grupy. Decydujące spotkanie Kubota odbędzie się jutro, a dzisiaj bój o awans rozgrywają Matkowski i Fyrstenberg, którzy swój mecz rozpoczną o godzinie 20.