Polski gol w Lidze Mistrzów

2009-12-09 14:27:14

Nareszcie bramkę w elitarnych piłkarskich rozgrywkach zdobył piłkarz pochodzący z Polski. Sztuki tej dokonał Marcin Żewłakow, którzy przy okazji przerwał także passę Chelsea Londyn w LM. Drużyna z Anglii od 968 minut nie straciła gola. Żewłakow przyczynił się do remisu APOELU Nikozja w Londynie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, ale taki wynik nie zadowalał Cypryjczyków, którzy odpadli z dalszej rywalizacji. Obok Żewłakowa na boisku przebywał także Kamil Kosowski.

We wczorajszych meczach wystąpił Tomasz Kuszczak, którzy dobrze wywiązał się ze swojej roli. Kilka razy interweniował bardzo udanie, a jego Manchester ograł mistrza Niemiec, VFL Wolfsburg 3:1. Manchester Utd. z pierwszego miejsca w grupie awansował do dalszych rozgrywek.