Świetny mecz Skry w Lidze Mistrzów

2009-12-09 20:31:50

Skra rozegrała znakomite spotkanie i pokonała w drugiej kolejce Ligi Mistrzów Radnicki Kragujevac. Polacy szybko objęli prowadzenie w pierwszym secie i kontynuowali świetną grę. W zasadzie w żadnym z setów nie byli zagrożeni stratą seta. W każdej partii przychodził taki moment, w którym Bełchatowianie odskakiwali przeciwnikom i utrzymywali tą przewagę do ostatnich piłek. Polacy tym zwycięstwem wracają do roli faworyta grupy. Ta pozycja zachwiała się w zeszłym tygodniu, kiedy Skra przegrała w Hiszpanii na inaugurację LM 2:3.
Dzisiaj swoje spotkanie rozgrywa także Resovia Rzeszów. Wynik podamy po zakończeniu spotkania

PGE Skra Bełchatów - Radnicki Kragujevac 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)

PGE Skra: Stephane Antiga, Marcin Możdżonek, Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Daniel Pliński, Miguel Angel Falasca, Piotr Gacek (libero) oraz Jakub Novotny, Maciej Dobrowolski, Michał Bąkiewicz, Radosław Kolanek.