Puchar Króla: zwycięstwo Polski z Tajlandią

2010-01-20 14:34:11

Polacy w drugim meczu w turnieju o Puchar Króla pokonali drużynę gospodarzy 3:1. W ostatnim meczu biało - czerwoni zmierzą się z Singapurem.

Początek spotkania był wyrównany, a w niektórych fragmentach pierwszej połowy lepiej prezentowali się gospodarze turnieju. Jednak od momentu strzelenia bramki na 1:0 Polacy zaczęli kontrolować mecz(Kamil Glik w 43 minucie). Na początku drugiej części Małecki podwyższył na 2:0, a w samej koncówce po pięknej akcji Rybusa bramkę zdobył Marcin Robak. W ostatniej minucie sędzia podyktował jeszcze rzut karny z "kapelusza", za domniemany faul Sadloka i Tajlandczycy strzelili honorową bramkę.

Tajlandia - Polska 1:3 (0:1)

Bramki: Chaiman 90(karny); Glik 43., Małecki 52., Robak 86

Tajlandia: Thammasatchanon, Vivatchaichok, Phanrit, Jantakam (Wonksa 79.), Keawsombat, Choechichiu, Thonglao (Soleb 46.), Suksomkit (Sukha 65.), Phukhom, Thamsatchann, Lahso (Sangsanoi 59.).

Polska: . Przyrowski, Mierzejewski, Jodłowiec, Glik (Brożek 80.), Sadlok, Bandrowski, Peszko, Rybus (Brzyski), Iwański (Gol 83.), Małeck (Robak 71.), Lewandowski (Nowak 89.).