Wyniki półfinałów siatkarskiego Pucharu Polski

2010-01-23 23:03:57

Dzisiaj w Bydgoszczy odbyły sie mecze półfinałowe Pucharu Polski w siatkówce. W obu spotkaniach zwyciężyli faworyci, którzy jutro o 14 45 zmierzą się w meczu finałowym.

W pierwszym półfinale zmierzyła się Asseco Resovia Rzeszów z gospodarzem turnieju, Delectą Bydgoszcz. W stosunku 3:1 w setach zwyciężyła drużyna z Rzeszowa, która dosyć łatwo pokonała swoich przeciwników, którzy mieli za sobą prawie calą halę publiczności. Drugie spotkanie było jeszcze bardziej jednostronne. Jastrzębski Węgiel nie miał większych problemów z pokonaniem ZAKSY i w trzech setach odprawił przeciwników, którzy tylko w drugiej partii potrafili nawiązać wyrównaną walkę z rywalem.

W finale zmierzy się jutro  Asseco Resovia Rzeszów z Jastrzębskim Węglem.

Asseco Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz 3:1 (25:20, 25:23, 14:25, 25:20)

Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:21, 29:27, 25:18)