PE: Legia - Wisła 1:1

2008-03-19 20:43:24

W pierwszym meczu półfinałowym pomiędzy zespołami Legii Warszawa i Wisły Kraków padł wynik 1:1.

W pierwszej połowie meczu, który odbył się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie, to gospodarze  przeważali czego wynikiem była bramka zdobyta w 41 minucie przez Marcina Burkharda, dla którego był to ostatni mecz w barwach stołecznej Legii (piłkarz przechodzi do szwedzkiego IFK Norrkoeping). Wisła wyrównała niedługo po gwizdku rozpoczynającym drugą część spotkania. Autorem gola, mimo rozpaczliwej interwencji Wysockiego, był wychowanek ŁKS Łomża - Rafał Boguski

Rewanż odbędzie się 15 kwietnia w Krakowie. W rozegranym wczoraj drugim półfinale Górnik Zabrze pewnie pokonał Groclin Grodzisk Wielkopolski 3:0.