Awans polskiego debla w ATP

2010-04-12 20:03:48

Polski debel, w którego skład wchodzi Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski pokonał w I rundzie turnieju ATP w Monte Carlo po trzech setach austriacko-izraelską parę Julian Knowle i Andy Ram 6:3, 3:6, 10:3.

Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski wystąpili z czarnymi opaskami.

W pierwszym secie bezapelacyjnie lepsi okazali się Polacy, którzy przełamali podanie rywali i wygrali 6:3. W drugiej odsłonie było zupełnie odwrotnie, bowiem to rywale zaliczyli "breaka" i zwyciężyli także 6:3. W super tie-breaku bezdyskusyjnie lepsi byli zawodnicy z Polski, którzy wygrali 10:3. Cały pojedynek trwał 68 minut.

W drugiej rundzie Polacy zagrają z parą rozstawioną z numerem piątym, którą jest Mahesh Bhupathi (Indie) i Maks Mirnyj (Białoruś).