Kolejny gol Ireneusza Jelenia w Ligue 1

2010-04-17 23:22:31

Ireneusz Jeleń zdobył swoją jedenastą ligową bramkę dla AJ Auxerre. Reprezentant Polski strzelił gola w 36. minucie wygranego 4-1 (2-0) spotkania 33. kolejki francuskiej ekstraklasy z FC Lorient Bretagne-Sud. 29-letni napastnik przebywał na boisku do 90. minuty, kiedy zmienił go Julien Quercia.

Całe spotkanie w barwach AJ Auxerre rozegrał Dariusz Dudka. Zespół Polaków ma na koncie 63 punkty i zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli, tracąc do prowadzącego Olympique de Marseille pięć oczek.

AJ Auxerre - FC Lorient Bretagne-Sud 4:1 (2:0)
Bramki: Dennis Oliech 35, Ireneusz Jeleń 36, Valter Birsa 55, Cédric Hengbart 89 (k) - Kevin Gameiro 82