Skra Bełchatów trzecią drużyną Europy

2008-03-30 13:49:31

Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali włoski Sisley Treviso w meczu o 3 miejsce siatkarskiej Ligi Mistrzów 3:2! Turniej finałowy był rozgrywany w Łodzi.

Mecz był bardzo dramatyczny. Pierwsze dwa sety fanstastycznie zagrali gospodarze turnieju finałowego, jednak trzeci i czwarty set wygrali Włosi. Gdy już się wydawało, że nic nie będzie w stanie zatrzymać tak rozpędzonych graczy Sisley Treviso w tie-breaku lepsi po heroicznej walce okazali się bełchatowianie. Przypomnijmy że wczoraj, po równie dramatycznym boju, Skra przegrała z rosyjskich Uniksem Kazań 2:3.